Sestavte si svůj trénink

V historii jsme měli jako lidstvo možnost si projít dobou ledovou, železnou nebo třeba bronzovou a teď tady máme dobu karanténní. A nám se po Vás stýská 😊 A co Vy? Chybí Vám tělocvična, kamarádi, tréninky, trenéři, dobrá nálada, pohyb? Tak to jste tu správně 😊 Využijte konfigurátor tréninků, který jsme, speciálně pro Vás, připravili. Chcete krátkou rozcvičku nebo naši klasiku i s lehkým protažením, vyberte si. Chcete pokračovat technikami, super, vyberte si, co Vás zajímá a přidejte si to do svého tréninku. Co dál? Trochu si máknout… chviličku… tak co třeba přidat ještě něco z fyzičky, potom byste se rádi protáhli, v pohodě, klikněte si na protažení. Na konec tréninku si chci trochu vydechnout a miluji meditaci, tak ještě tohle a mám hotovo. Teď už stačí jen kliknout na „Spustit trénink“ a můžete se začít hýbat. Chcete jinou kombinaci, není problém, stačí jen zakliknout jinou volbu, trénink se přeskládá dle Vaší momentální nálady a volby. Materiály budou přibývat, některé jsou naše, za jiné děkujeme ostatním kolegům trenérům a Českému svazu TKD ITF.

Rozcvička

Rozcvička

Rozcvička před tréninkem taekwonda ITF. Rozcvičku předcvičuje mezinárodní instruktor Jan Weidlich (4. dan).

Rozcvička

Výuka Český svaz Taekwon-do - rozcvička před tréninkem taekwonda ITF. Rozcvičku předcvičuje mezinárodní instruktor Ing. Milan Prokeš (6. dan).

Technická část

Saju jirugi

Výuka Český Svaz Taekwon-do ITF - cvičení pro začátečníky v taekwondu, úder do čtyř stran. Připravil mistr Martin Zámečník (7. dan).

Saju makgi

Výuka Český Svaz Taekwon-do - cvičení pro začátečníky v taekwondu, blok do čtyř stran. Připravil mistr Martin Zámečník (7. dan).

Chon-ji

Technická sestava Chon-ji  (19 pohybů, na zkoužky na 8. kup - žlutý pásek). Připravil mezinárodní instruktor Ondřej Vrábel (6. dan).

Dan-gun

Technická sestava Dan-gun  (21 pohybů, na zkoužky na 7. kup - žluto-zelený pásek). Připravil mezinárodní instruktor Ondřej Vrábel (6. dan).

Do-san

Technická sestava Do-san  (24 pohybů, na zkoužky na 6. kup - zelený pásek). Připravil mezinárodní instruktor Ondřej Vrábel (6. dan).

Won-hyo

Technická sestava Won-hyo  (28 pohybů, na zkoužky na 5. kup - zeleno-modrý pásek). Připravil mezinárodní instruktor Ondřej Vrábel (6. dan).

Yul-gok

Technická sestava Yul-gok  (38 pohybů, na zkoužky na 4. kup - modrý pásek). Připravil mezinárodní instruktor Ondřej Vrábel (6. dan).

Joong-gun

Technická sestava Joong-gun  (32 pohybů, na zkoužky na 3. kup - modro-červený pásek). Připravil mezinárodní instruktor Ondřej Vrábel (6. dan).

Toi-gae

Technická sestava Toi-gae  (37 pohybů, na zkoužky na 2. kup - červený pásek). Připravil mezinárodní instruktor Ondřej Vrábel (6. dan).

Hwa-rang

Technická sestava Hwa-rang  (29 pohybů, na zkoužky na 1. kup - červeno-černý pásek). Připravil mezinárodní instruktor Ondřej Vrábel (6. dan).

Choong-moo

Technická sestava Choong-moo  (30 pohybů, na zkoužky na I. dan - černý pásek). Připravil mezinárodní instruktor Ondřej Vrábel (6. dan).

Specifická cvičení

Trénink výskoků

Významnou část Taekwonda tvoří kopy a práce nohou. Ke kopům patří neodmyslitelně výskoky. Jednu z variant tréninku na téma výskok nejdete zde.  

Dallyon de

Výuka Český svaz Taekwon-do ITF - otužování úderových ploch (dallyon de) v taekwondu ITF. Připravil mezinárodní instruktor Ing. Milan Prokeš (6. dan).

Trénink rukou

Trénink rukou

MŮJ DNEŠNÍ TRÉNINK :-)

Sestavte si z videí výše trénink, na který máte chuť. U videí, které chcete zahrnout do tréninku, stačí kliknout na VYBRAT VIDEO. Až máte zatrhnuto vše, co máte dnes v plánu procvičit, klikněte níže tlačítko SPUSTIT TRÉNINK . Užijte si trénink. Trenérský tým NAMU.

Těšíme se až se opět potkáme v tělocvičně. Abychom si byli blíže můžete vložit fotku, video nebo jen vzkaz do POKEC K TRÉNINKŮM , kde se můžeme všichni alespoň takto online potkávat, vyměňovat si zkušenosti, nápady, radit si, motivovat se a bavit se.